Kontakty

Provoz obchodu bude ve dnech 8. - 16. února 2023 omezen z důvodu zdravotní indispozice provozovatele. Uhrazené objednávky odesíláme bez omezení do 7. února (platba musí být připsána do 8. hodiny), obnovení běžného provozu je plánováno na 17. února. Zboží můžete v uvedené době objednávat bez omezení, je však třeba počítat s prodlevou v expedici. V uvedené době rovněž nebude k dispozici zákaznická podpora (telefon, e-mail). Vytvořením objednávky vyslovujete souhlas s možnou prodlevou a zavazujete se ji nehodnotit.
 
Provozovatel a poštovní adresa: Pavel Bureš, Na Vinici 446, 274 01 Slaný, IČ 75396114
 

E-mail: info@smartum.cz

Na e-mailové dotazy odpovídáme každý pracovní den. Odpověď tak obdržíte buď v den podání dotazu či následující pracovní den. Pro urychlení komunikace uvádějte prosím v e-mailu své jméno případně číslo objednávky. V případě, že e-mail neobsahuje informace potřebné k identifikaci kupujícího, zboží či objednávky, nelze na něj v plné míře reagovat. 

Telefon: 721 622 722. Prosíme, pokud je to z Vaší strany možné, používejte ke komunikaci s obchodem primárně e-mail, děkujeme. Uvedené číslo slouží pouze pro hlasovou komunikaci, SMS nejsou zpracovávány.